Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Ikona - Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus

olej, płótno, mosiądz złocony (?), haft, kamienie, koraliki, nić metalowa; 34,2 x 30 x 5 cm;
Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł