Nr katalogowy: 718

Nr katalogowy: 718

Łyżka i widelec do sałat środka stołu, w etui

srebro próby 800 cechowane, mosiądz? złocony;
Niemcy, pocz. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł