Nr katalogowy: 714

Nr katalogowy: 714

Pudełko na papierosy

srebro częściowo złocone próby 1 (950) cechowane; waga 324 g.
Francja, Paryż, 3 ćw. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł