Nr katalogowy: 710

Nr katalogowy: 710

Pudełko z herbem Zaremba

srebro próby 925 częściowo złocone, cechowane, drewno różane, bakelit;
Anglia, Birmingham, ROBERTS & DORE (zał. 1908), XX w.
estymacja: 3 500 - 3 800 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł