Nr katalogowy: 38

Zefiryn ĆWIKLIŃSKI (1871-1930)

Nr katalogowy: 38

Zachód słońca

olej, płótno; 105,5 x 90,5 cm.
Według tradycji praca autorstwa Zefiryna Ćwiklińskiego.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł