Nr katalogowy: 27

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 27

Lipy w Krechowie, 1914

olej, płótno; 70 x 100,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Lipy w Krechowie 20/IX 1914. / Tadeusz Rybkowski.
estymacja: 35 000 - 42 000 zł