Nr katalogowy: 21

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 21

Figle wiatru

piórko, tusz, akwarela; 32,5 x 25 cm;
sygn. p.d.: maia / 36
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 300 zł