Nr katalogowy: 12

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 12

Patrol zimą, 1925

olej, tektura;
34 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.:
Jerzy Kossak / 25
estymacja: 15 000 - 18 000 zł