Nr katalogowy: 10

Stanisław CHLEBOWSKI (1835-1884)

Nr katalogowy: 10

U wejścia do domostwa

olej, płótno; 15,5 x 19,5 cm;
sygn. na odwrocie: Stanisław Chlebowski
estymacja: 22 000 - 25 000 zł