Nr katalogowy: 6

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 6

Drużba krakowski

olej, tektura; 40 x 33 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1930
estymacja: 42 000 - 5 000 zł