Nr katalogowy: 347

Magda KARBOWIAK BENEDA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 347

Spacer

olej, karton; 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Beneda
estymacja: 3 200 - 3 500 zł