Nr katalogowy: 47

Malarz nieokreślony, słoweński?, XX W.

Nr katalogowy: 47

Pejzaż, 1925

pastel, tektura; 48 x 36,5 cm;
sygn. p. d.: … (ołówkiem);
estymacja: 5 000 - 5 500 zł