Nr katalogowy: 36

Frederick BECKER (1888-?)

Nr katalogowy: 36

Pałacyk w cieniu palm

olej, tektura, 36 x 40 cm;
sygn. p. d.: F. BECKER/ 1931.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena oferowana 6 000 zł