Nr katalogowy: 31

Walter SPITZER (1927- 2021)

Nr katalogowy: 31

Dla Isis

akwarela, gwasz, papier; 65 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Spitzer;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł