12 października 2022

Aukcja: 12 października 2022 (środa), godz. 19:00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU

Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

907
Wieszak w stylu art déco mahoń, buczyna; podstawa z wieszakiem i szafką - 186,5 x 119 x 35 cm, lustro - 105,5 x 44,2 x 7 cm.
Europa Środkowa, lata 20. / 30. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

908
Barek w stylu art déco stal, chromowana; 76,2 x 68 x 44 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

909
Barek w stylu art déco konstrukcja fornirowana orzechem; 63 x 77 x 46,7 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Cena oferowana 4 500 zł

910
Trzy krzesła w stylu Ludwika Filipa palisander; 96 x 57 x 46 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł

911
Biurko w stylu neorokokowym mahoń; 105 x 107 x 60 cm.
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

912
Skrzynia neorenesansowa dębina; 61 x 214 x 68 cm.
Europa Zachodnia, XIX /XX w.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 800 zł

913
Serwantka neorokokowa mahoń, mosiądz, szkło, aksamit; 141,5 x 68 x 32,5 cm.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

914
Kanapa i fotel w stylu Ludwika Filipa mahoń; kanapa - 106,5 x 207 x 95 cm;
fotel - 97,3 x 65 x 78 cm; Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 500 zł

915
Kanapa w stylu Ludwika Filipa orzech barwiony na mahoń; 107,5 x 178 x ok. 85 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

916
Komoda w stylu Ludwika Filipa fornirowana wzorzystą okleiną; 86 x 89,5 x 49 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

917
Kredens w stylu Ludwika Filipa orzech; 191,5 x 151 x 63 cm;
Europa, 2 pol. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł