Nr katalogowy: 708

TÉTARD FRERES (czynni od 1903, firma od 1880), A.Collet SA (sklep jubilerski)

Nr katalogowy: 708

Nalewka do wody

srebro złocone próby 925 cechowane, waga 1135 g.
Paryż, 1 ćw. XX w.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł