Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy: 223
Przed polowaniem
olej, płótno, 80 x 120 cm;
sygn. p. d.: M.G.Wywiórski
olej, płótno, 80 x 120 cm;
sygn. p. d.: M.G.Wywiórski;
na odwrocie nalepka z napisem autorskim: "Przed polowaniem"/ z Polesia/ M. G. Wywiórski (obraz po konserwacji).