Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy: 108
Powrót z polowania z łosiem, 1919
autolitografia barwna, papier, 29,5 x 43,5 cm
(w świetle oprawy); sygn. p. d.: Jul Fałat