12 października 2022

Aukcja: 12 października 2022 (środa), godz. 18.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU

Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

208
Figura kwestującego Afrykanina brąz?, odlew patynowany; wys. 123,5cm; szer. 28,5 cm; głęb. 32 cm.
Europa Zachodnia?, 1 poł. XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

209
Para płaskorzeźb portretowych Tadeusz Kościuszko i Adam Mickiewicz;
brąz, tkanina, papier; Polska, XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Antonio FRILLI (1880-1920)

210
Popiersie dziewczynki marmur z Carrary; wys. 45 cm.
na plecach sygn.: A.FRILLI FIRENZE
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

211
Para muzykujących aniołków drewno polichromowane, złocenia;
Europa Środkowa, Niemcy?, XIX/XX w.
estymacja: 4 200 - 5 200 zł

212
Madonna z Dzieciątkiem drewno lipowe, obecnie podbarwione; wys. 34 cm;
Europa Środkowa, Małopolska?, XIV/XV w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

SZKOŁA ZAKOPIAŃSKA

213
Figura młodej kobiety walczącej z wiatrem halnym drewno jesionowe, lakier; wys. 39,5 cm;
Polska, Zakopane, lata 30. XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena sprzedaży 22 000 zł