Nr katalogowy: 132

Artysta nieokreślony, Japonia, XIX w.

Nr katalogowy: 132

Aktorzy Ichikawa Sadanji jako Kagekiyo i Ichikawa Yonezo jako jego córka Hitomaru

drzeworyt barwny, papier; 35,1 x 23,3 cm;
sygn. na klocku p. śr.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł