Artysta nieokreślony, Japonia, XIX w.
Nr katalogowy: 132
Aktorzy Ichikawa Sadanji jako Kagekiyo i Ichikawa Yonezo jako jego córka Hitomaru
drzeworyt barwny, papier; 35,1 x 23,3 cm;
sygn. na klocku p. śr.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł
sygn. na klocku p. śr.
estymacja: 2 000 - 2 200 zł