Nr katalogowy: 62

Paul WEIMANN (1867-1945)

Nr katalogowy: 62

Pejzaż z rzeką

olej, płótno; 56 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: P. Weimann
estymacja: 6 500 - 7 500 zł