Nr katalogowy: 43

Christo KUTEW (1868-1948)

Nr katalogowy: 43

Martwa natura, 1895

olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Christo Kutew / 1895 Kraków.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł