Nr katalogowy: 40

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 40

Chryzantemy, 1924

pastel, papier barwiony; 62,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: … (nieczytelnie) / 1924 r.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł