Maksymilian FEUERRING (1896-1985)
Nr katalogowy: 39
Kwiaty, ok. 1980
olej, płyta; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: FEUERRING
estymacja: 4 600 - 5 500 zł
sygn. p. d.: FEUERRING
estymacja: 4 600 - 5 500 zł