Nr katalogowy: 37

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 37

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno;

53 x 66 cm;

sygn. l. g.: Teod Grott

estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł