Nr katalogowy: 32

Jan Marcin SZANCER (1902-1973)

Nr katalogowy: 32

Projekt kostiumu do sztuki teatralnej

ołówek, akwarela, papier; 32,5 x 23 cm;
sygn. p. d.: JMSzancer (faksymile)
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 700 zł