Nr katalogowy: 22

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

Nr katalogowy: 22

Handel starzyzną, 1880

akwarela, papier; 27,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. g.: AKozakiewicz / 1880
estymacja: 12 000 - 14 000 zł