Nr katalogowy: 10

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 10

Na targu

olej, tektura; 56 x 72 cm;
sygn. l. d.: Erb
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł