Nr katalogowy: 3

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 3

Widok zimowy, 1931

akwarela, ołówkiem, papier; 32 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d.: Rafał Malczewski 1931
estymacja: 27 000 - 32 000 zł
Cena sprzedaży 27 000 zł