Blisko 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!
20 września 2022, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
15.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
16.09 (piątek): 11:00 - 19:00
19.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
20.09 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
841
Kandelabr sześcioświecowy z figurą kobiety
brąz? patynowany, marmur; 48,5 x 28 x 27,5 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
843
Zegar z figurą Napoleona na koniu
według obrazu Jacquesa-Louisa Davida
tworzywo sztuczne; 28 x 21,5 x 8 cm;
ERICSSON
Nr katalogowy845
Telefon na korbkę
drewno malowane, bakelit, metal; 32 x 18,5 x 13 cm;
oznaczenie na jednym z boków: ERICSSON TELEPHONES LTD / ENGLAND;
847
Lampka w typie secesyjnym z trzonem w formie dziewczyny
mosiądz, szkło lane; 44 x 18 x 18 cm;
2 poł. XX w.
2 poł. XX w.
851
Lustro owalne w ramie w formie tarczy
drewno snycerowane, malowane w kolorze starego złota; 83 x 53,5 x 4 cm;
Polska?, 2 ćw. XX w.
Polska?, 2 ćw. XX w.
853
Wieszak wiszący neostylowy
dębina; 26 x 100,4 x 19 cm.
Europa Zachodnia (Niemcy ?), lata 30. XX w.
902
Stoliczek pomocniczy
drewno orzechowe, okleina, mosiądz; 67 x 55,5 x 43,5 cm;
z faliście wykrojonym blatem zbliżonym do prostokąta; pod blatem szufladka z uchwytem z mosiądzu.
904
Stolik pomocnik eklektyczne na kółkach
drewno, intarsjowane(blat); 59 x 105 x 53 cm;
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
910
Krzesło w manierze eklektycznej
drewno, siedzisko tapicerowane, oparcie wyściełane tkaniną obiciową; 104,5 x 49 x 50 cm;
Stan zach.: ślady użytkowania;
912
Fotel w manierze Ludwik XVI
drewno malowane na biało, tapicerowane; 102 x 68 x 64 cm;
1 poł. XX w.
1 poł. XX w.