Nr katalogowy: 335

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1930)

Nr katalogowy: 335

Mój pierwszy bal, 2014

olej, płótno; 81 x 65 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Stani. P. Krupińska III. 2013r;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł