Nr katalogowy: 333

Grupa THE KRASNALS

Nr katalogowy: 333

Żydówka z pomarańczami Aleksander Gierymski, 2016

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: JEWS / "Żydówka z pomarańczami / Aleksander Gierymski " / The Krasnals 2016.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł