Nr katalogowy: 325

Irena EMILEWICZ

Nr katalogowy: 325

Bez tytułu nr 8, z cyklu: Rzeczywistość odmienna, 2019

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Irena Emilewicz / Kraków 2019 / Bez tytułu nr 8. / z cyklu: „Rzeczywistość odmienna”.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł