Nr katalogowy: 323

Janina Maria WIERUSZ-KOWALSKA (ur. 1949)

Nr katalogowy: 323

4U, 2012

akryl, płótno; 100 x 80 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: JWK;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł