Nr katalogowy: 310

Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Nr katalogowy: 310

Columbus płynie do Ameryki, 1985

olej, płótno; 195 x 344 cm;
sygn. i dat. p. d.: DOWGIAŁŁO 85.
estymacja: 77 000 - 90 000 zł
Cena sprzedaży 69 000 zł