Nr katalogowy: 305

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 305

Bez tytułu

olej, płótno; 80 x 100 cm;
(do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty - Tomasza Dominika)
estymacja: 33 000 - 40 000 zł
Cena sprzedaży 30 000 zł