Nr katalogowy: 435

Jakub NIEWDANA

Nr katalogowy: 435

Koziorożec, z cyklu Safari, 2022

ceramika szkliwiona i złocona 24k; 32x25x14cm;
sygn. i ed. od spodu; seria nielimitowana;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł