Nr katalogowy: 313

Andrzej LIPNIEWSKI (1945-2019)

Nr katalogowy: 313

Erozje V, 1990

olej, płótno; 91 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lipniewski / 1990;
estymacja: 12 000 - 13 000 zł