Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Komoda klasycystyczna

okleina: czereśnia i róża, intarsje: dębina, jawor; 79,8 x 105,5 x 57,5 cm.
Europa Zachodnia (Niemcy ?), kon. XVIII w.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł