Nr katalogowy: 724

Tane ORFEBRE (czynna od ok. 1952)

Nr katalogowy: 724

Komplet śniadaniowy

srebro częściowo złocone próby 925 cechowane; waga 8389 g.
Meksyk, lata 50. XX w.
estymacja: 32 000 - 37 000 zł