Nr katalogowy: 117

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 117

Zaprzęg konny przed dworem, 1924

akwaforta, papier; 7 x 9,5 cm (odcisk); 12,5 x 18 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Jan Rubczak (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł