Nr katalogowy: 90

Monogramista MKJ, XX w.

Nr katalogowy: 90

Zamek w Czersku

gwasz, olej, tektura;
32,5 x 26 cm;
na odwrocie sygn. p. g.: MKJ (monogramem wiązanym)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł