Nr katalogowy: 53

Jakub MARKIEL (1911-2008)

Nr katalogowy: 53

Martwa natura z tulipanami

olej, deska; 70 x 31,5 cm;
sygn. u dołu po środku: Markiel
estymacja: 4 500 - 5 500 zł