Nr katalogowy: 44

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 44

Mężczyzna w kaszkiecie

olej, płótno;
51 x 41 cm;
sygn. p. g.:
J. ZUCKER

estymacja: 12 000 - 14 000 zł