Nr katalogowy: 1

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 1

Astry w wazonie

olej, tektura; 67,8 x 48,7 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński
estymacja: 80 000 - 90 000 zł