Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Fotel w typie barokowym intarsjowany szylkretem

drewno malowane, tapicerowanie, siedzisko obite skórą?; 114 x 80 x 58 cm;
Europa Zachodnia?, XX w.