Nr katalogowy: 902
Fotel w typie barokowym intarsjowany szylkretem
drewno malowane, tapicerowanie, siedzisko obite skórą?; 114 x 80 x 58 cm;
Europa Zachodnia?, XX w.
Europa Zachodnia?, XX w.