LOEWE OPTA
Nr katalogowy: 858
Radioodbiornik lampowy - Komet-Loewe Opta - Typ 1782
płyta fornirowana, lakierowana, tworzywo sztuczne; 40 x 58,5 x 28,5 cm;
NRF, Loewe Opta, lata 50./60. XX w.