Nr katalogowy: 637

SCHWARZENHAMMER BAVARIA

Nr katalogowy: 637

Dwie patery

porcelana o odcieniu kości słoniowej, kalka, złocenia; średn. 29 cm (sygn. BAVARIA), średn. 32,5 cm (sygn. Schwarzenhammer / BAVARIA);
Niemcy, 2 ćw. XX w.