Nr katalogowy: 338

Avar WILLIAM (Iran 1917-2012 Stockholm)

Nr katalogowy: 338

Oko w oko, lata 80. XX w.

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Avar.