Nr katalogowy: 318

Tadeusz JACKOWSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 318

Zimowy motyw I, 1986

akwaforta, sucha igła, papier czerpany; 37,5 x 28 cm (arkusz);
sygn., dat. i opisany pod płytą; oznaczenie: 24/50.